Vítejte na stránkách damagedluggage.com, zakázkové služby výměny zavazadel vytvořené speciálně na pomoc pasažérům, kterým se na cestě ztratila zavazadla.

Jménem příslušných aerolinií se vám omlouváme za škody na vašich zavazadlech; věnujte prosím čas pečlivému zadání svých údajů z formuláře zprávy o škodě na zavazadlech, aby váš požadavek na poškozené zavazadlo mohl být aktivován. Ujistěte se, že jsou všechna pole vyplněna správně.

Po ověření údajů vám damagedluggage.com urychleně odešle vybranou věc na kteroukoli vybranou evropskou adresu, do práce i domů.

Za tuto službu vám nebude účtován žádný poplatek.


Pro větší zajištění bezpečnosti tohoto serveru je uživatelské jméno nastaveno na euro1 a heslo bude vaše jedinečné číslo zprávy o škodě, které se nachází v pravé horní části zprávy.

Login Example

Budete-li mít jakékoli potíže se zpracováním tohoto formuláře, kontaktujte nás customercare@damagedluggage.com .

Časté otázky
Prosím zaškrtněte toto políčko, pokud dáváte souhlas k tomu, abychom Vás kontaktovali za účelem vyřízení Vašeho nároku. Zaškrtnutím tohoto políčka také vyjadřujete souhlas s tím, abychom Vaše údaje uchovávali výhradně za účelem posouzení Vašeho nároku a předcházení podvodům.
Zásady ochrany osobních údajů
Pokračovat